Praca Front-End Web Developer

Agencja interaktywna Wizerunek w Sieci, posiadająca siedziby w Illinois, konkretnie w Elmhurst i Des Plaines, specjalizuje się w szerokim spektrum działań z dziedziny digitalu. Nasz zespół, dzięki bogatemu doświadczeniu, ekspertyzie w zakresie projektowania i programowania stron internetowych oraz aplikacji mobilnych, strategii marki (branding), fotografii i produkcji wideo, szczególnie wyróżnia się umiejętnościami w zakresie marketingu online, pozycjonowania stron www i SEO. Jako organizacja kładziemy ogromny nacisk na kreatywność, współpracę oraz perfekcyjność każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu realizowanych przez nas projektów.

Oferta pracy

Front-End Web Developer

Aktualnie poszukujemy doświadczonego dewelopera front-end, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam tworzyć wizualnie oszałamiające i wysoce funkcjonalne strony dla naszych klientów. Naszym idealnym kandydatem byłaby osoba mieszcząca się w okolicach Chicago (północno-zachodnie przedmieścia).

  • Lokalizacja:  Praca hybrydowa. 3 dni w naszym biurze w Des Plains, IL i 2 dni zdalnie.
  • Czas pracy: 9am do 5pm, Pon- Pt
  • Struktura: Początkowo stawka godzinowa (do ustalenia) po okresie próbnym przejście na pełny etat.

WYMAGANIA TECHNICZNE

  • Bachelor’s degree w Computer Science, Web Development, lub pokrewnej dziedziny (lub równoważne doświadczenie)
  • 3 lata doświadczenia w rozwoju front-endu, ze szczególnym naciskiem na tworzenie spersonalizowanych motywów i szablonów WordPress
  • Ekspertyza w zaawansowanym interaktywnym rozwoju front-end przy użyciu bibliotek JavaScript, takich jak GSAP
  • Biegłość w HTML, CSS, JavaScript oraz zasadach responsywnego projektowania
  • Doświadczenie z preprocesorami CSS, takimi jak Sass lub Less
  • Rozumienie technik optymalizacji wydajności strony internetowej
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność komunikowania się i pracy zespołowej

Dodatkowy atut: Doświadczenie z zasadami i narzędziami projektowania UI/UX

OBOWIĄZKI

  • Współpraca z projektantami i deweloperami backendowymi w tworzeniu atrakcyjnych wizualnie, responsywnych i przyjaznych użytkownikowi stron internetowych
  • Tworzenie spersonalizowanych motywów i szablonów WordPress przy użyciu HTML, CSS, JavaScript oraz innych technologii front-endowych
  • Implementacja zaawansowanego interaktywnego rozwoju front-end, w tym animacje i interaktywne elementy przy użyciu bibliotek JavaScript, takich jak GSAP
  • Optymalizacja stron pod względem wydajności, responsywności na urządzenia mobilne oraz kompatybilności z różnymi przeglądarkami
  • Podejmowanie codziennych decyzji dotyczących implementacji konkretnych funkcji, przestrzeganie najlepszych praktyk i wytycznych projektowych
  • Bycie na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w rozwoju front-endu

Jeśli jesteś zainteresowany tą pracą, prosimy o wypełnienie i przesłanie CV za pomocą formularza poniżej:​

Name
Address
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.