Google My Business

Google Moja Firma

Buduj swój wizerunek online

Google My Business

Chociaż często podróżujemy wirtualnie po mapach Google, eksplorując odległe zakątki świata, najczęściej szukamy konkretnej lokalizacji, biznesu czy serwisu blisko nas. Dzięki wizytówce w Google Moja Firma, Twoja firma zostanie wyróżniona na Mapie Google. Dzięki temu internauci nie tylko dostrzegą Twoją obecność, ale także będą chętniej odwiedzać Twoje miejsce. Zapewnij swojej firmie widoczność tam, gdzie klienci szukają!

Za pomocą narzędzia Google Moja Firma masz szansę przedstawić swój biznes w sieci w sposób profesjonalny i atrakcyjny dla potencjalnych klientów. Udostępniaj zdjęcia, promocje oraz kluczowe informacje o swojej firmie. Ułatwi to odnalezienie Twojego przedsiębiorstwa zarówno w wyszukiwarce Google, jak i na Mapach Google, stwarzając tym samym prostszy kanał komunikacji z Tobą.

Na indywidualnym profilu, w przejrzysty sposób, pokażesz czym zajmuje się Twoje przedsiębiorstwo i jaką ofertę masz do zaproponowania. Kluczową korzyścią jest tu możliwość szybkiej interakcji z klientem – od bezpośredniej wiadomości, przez informacje adresowe, możliwość rezerwacji, planowanie trasy, aż po odnośnik do oficjalnej strony internetowej.

 

Osoby, które odwiedzą stronę Twojego biznesu, mają także dostęp do opinii wcześniejszych klientów oraz linków do Twoich profili na platformach społecznościowych. Dzięki temu narzędziu w prosty sposób śledzisz aktywność i statystyki odwiedzin na Twoim profilu.

Statystyki Twojego biznesu. 

Korzystając z Google My Business, masz dostęp do głębokich analiz dotyczących Twojej firmy. Możesz sprawdzić, za pomocą jakich fraz użytkownicy najczęściej wyszukiwali Twój biznes, jak wiele wizyt przekierowuje się na Twoją stronę www bezpośrednio z tego listingu. Co więcej, wgląd w ilość miesięcznych połączeń telefonicznych pochodzących z konkretnej lokalizacji GMB daje Ci jasny obraz skuteczności Twojej obecności online.

Chcesz zacząć korzystać z Google Moja Firma?

Google My Business

OTO, CO OTRZYMASZ OD NAS:​

 • Założenie konta w Google
 • Wykreowanie wizytówki z kluczowymi informacjami na temat Twojej firmy
 • Uzupełnienie danych adresowych
 • Dodatkowe warianty, jak obszar obsługiwania klientów (opcjonalnie)
 • Określenie kategorii działalności
 • Dopełnienie formalności w kwestii weryfikacji firmy
 • W pełni funkcjonalna wizytówka oddana do użytku

Dedykowany Specjalista SEO: Osobisty kontakt z ekspertem odpowiedzialnym za Twój projekt.

CO ZYSKUJESZ?

 1. Zawsze aktualne informacje W łatwy sposób możesz aktualizować dane kontaktowe oraz adres Twojej firmy. Dzięki temu potencjalny klient szybko znajdzie odpowiedzi na swoje pytania.
 2. Jesteś na mapie Google Internauci szybko dowiedzą się, jak do Ciebie trafić. Twoi klienci odnajdą Twój biznes lub usługi w mgnieniu oka.
 3. Na szczycie listy wyszukiwania Starannie przygotowana Wizytówka gwarantuje Ci wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania Google, a wszystko to za niewielkie pieniądze.

Cena

200 $ Opłata jednorazowa
 •