SEO & POZYCJONOWANIE

SEO

Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron internetowych to kompleksowy zestaw działań marketingowych, mających na celu umieszczenie strony na jak najwyższych miejscach w naturalnych wynikach wyszukiwarek internetowych, takich jak Google czy Bing. Jest to proces często nazywany SEO, od ang. Search Engine Optimization. W naszej ofercie pozycjonowanie nie ogranicza się jedynie do tego. Obejmuje także działania uzupełniające, mające na celu wyeksponowanie wizytówki Google My Business na czołowych pozycjach. Z sukcesem zajmujemy się pozycjonowaniem stron naszych zadowolonych klientów w całych Stanach Zjednoczonych or prawie 20 lat.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Posiadasz już stronę internetową – to fantastyczne! Niemniej jednak, wydaje się, że ma ona jeden poważny problem – brak odwiedzających? Mamy przypuszczenia co do przyczyny. Twoja strona jest niewidoczna dla wyszukiwarki Google. Czyżby nadszedł czas, aby to zmienić? My także tak uważamy. W każdej branży, w tym także Twojej, istnieją kluczowe frazy (słowa kluczowe). Dzięki nim klienci odnajdują najbardziej atrakcyjne oferty. Kluczem do sukcesu jest odnalezienie i właściwe użycie tych słów. Jest to zadanie wymagające doświadczenia oraz nakładu pracy. Dlatego warto powierzyć to zadanie specjalistom. Dlatego oferujemy Ci uczciwe i przejrzyste warunki współpracy.

 

Być może już próbowałeś wdrożyć strategię SEO, lub powierzyłeś to zadanie agencji specjalistycznej. Niestety, nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów… Ale bez obaw, nic nie jest jeszcze stracone, my naprawimy tę sytuację! Przeprowadzimy gruntowny i kompleksowy audyt, a następnie przedstawimy Ci optymalny plan działania.

 

Pamiętaj, aby Twoja firma czy marka mogła zaistnieć, musi posiadać mocną pozycję w internecie. Jest to o tyle ważne, że aż 91.9%  wszystkich użytkowników koncentruje się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google. Pozostałe strony są dla nich mało interesujące. Delikatnie mówiąc. Na pewno nie trafiłeś tu przypadkowo. Poszukujesz informacji i chcesz, aby Twój biznes rozwijał się dynamicznie. Sprawdź więc nasze autorskie pakiety SEO.

SEO On-Site i Off-Site:

  • On-Site: dotyczy optymalizacji samej domeny, w tym kodu źródłowego, hostingu, architektury treści, itp.
  • Off-Site: działania poza stroną, jak np. strategia linkbuilding i zarządzanie “portfelem” linków przychodzących.

Optymalizacja SEO strony internetowej:

W ramach SEO podejmuje się szerokie spektrum działań, dostosowując stronę do wytycznych algorytmów Google. Wśród nich można wyróżnić:

  • rozbudowę i optymalizację treści,
  • strukturę i UX strony,
  • poprawę szybkości wczytywania i responsywności,
  • optymalizację kodu źródłowego,
  • zarządzanie profilem linków przychodzących (backlink),
  • przyjazne adresy URL,
  • i wiele innych (ponoć ponad 200 różnych czynników).

SEO a pozycjonowanie: 

Chociaż te terminy bywają używane zamiennie, to SEO jest tylko elementem pozycjonowania, które obejmuje także inne działania marketingowe w internecie, takie jak content marketing, pozyskiwanie linków czy analityka internetowa.

 

Strategia SEO:

Skuteczne SEO opiera się na dokładnej analizie i zrozumieniu trendów, przy wykorzystaniu narzędzi do audytu SEO, analizy widoczności i linków przychodzących. Wybór odpowiednich słów kluczowych i ich syntezowanie z analizą biznesu klienta jest kluczowe dla wyboru optymalnej strategii.

W skrócie, pozycjonowanie w wyszukiwarkach to skomplikowany proces, który wymaga głębokiego zrozumienia zarówno technicznych aspektów strony internetowej, jak i dynamicznego rynku online. Dobre SEO może znacząco wpłynąć na widoczność strony, zwiększając jej ruch i konwersję.