Twoja droga do sukcesu w świecie online.

Usługi
Digital Marketing

Współpracuj z ekspertami

Profesjonalne usługi
Digital Marketing dla Twojego biznesu

Wizerunek w Sieci oferuje pełen zakres usług związanych z marketingiem cyfrowym. Mając blisko 20 lat doświadczenia w marketingu internetowym, trudno znaleźć opcje marketingu online, z którymi nie mielibyśmy doświadczenia.


Tworzymy kampanie marketingu cyfrowego oparte na optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Wierzymy, że dla wielu firm, SEO daje najwięcej korzyści długoterminowo, ale można je wzmocnić bardziej standardowymi usługami marketingu cyfrowego typu np. Google Ads czy reklamy na Facebooku.
Pracuj tylko z ekspertami

Wizerunek w Sieci to zespół certyfikowanych przez Google specjalistów w SEO i marketing online.

Jesteśmy
certyfikowanym
Partnerem
Google!

Oferujemy

MARKETING CYFROWY

01
Marketing w mediach społecznościowych

Social Media Marketing

02
Programowanie WWW i aplikacji mobilnych

03
SEO – Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek

04
Wszystkie rodzaje reklam PPC – Google Ads

05
Projektowanie stron internetowych i przyjaznych SEO

06
Konsultacje i audyt SEO

OPTYMALIZACJA POD KĄTEM WYSZUKIWAREK

Co robisz na samym początku, gdy zdajesz sobie sprawę, że pilnie czegoś potrzebujesz? Może to być nowy grill, używany samochód, nagły wizyt u dentysty czy informacja, jak naprawić coś…

Jeśli jesteś jak ja i większość ludzi na całym świecie, pierwszym krokiem jest skorzystanie z Google. Google i inne wyszukiwarki internetowe umożliwiają badanie produktów, wyszukiwanie dostawców oraz uzyskanie odpowiedzi na niemal każde pytanie, które się pojawia.

Gdy wpisujesz zapytanie w wyszukiwarce, otrzymujesz długą listę wyników – czasami liczącą miliony stron. Wielu ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy z tak ogromnej liczby wyników, gdyż rzadko zaglądają dalej niż na pierwszą czy drugą stronę. Zazwyczaj wybierają opcję z góry strony, która przyciąga ich uwagę.

 

Jeśli Twoja firma oferuje to, czego szukam, musisz zadbać o to, aby pojawić się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. W przeciwnym razie stracisz ogromną liczbę potencjalnych klientów, którzy nie dotrą do Twojej strony internetowej.

 

Strony na szczycie wyników wyszukiwania nie znalazły się tam przypadkowo – musiały na to ciężko pracować. SEO to sztuka i nauka dostosowywania strony internetowej do wymogów Google, jednocześnie zwiększając jej autorytet w innych obszarach sieci.

 

Firma Wizerunek w Sieci oferuje podstawowy pakiet SEO dla każdej tworzonej przez nas strony internetowej. Jeśli masz już stronę internetową i potrzebujesz SEO, również możemy Ci pomóc.

93% wszystkich interakcji online zaczyna się od wyszukiwarki.

Wykorzystajmy to na Twoją korzyść.

Znajdźmy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu z każdym budżetem.
faq

Często zadawane
pytania klientów

Co wyróżnia Waszą firmę od innych tworzących strony www, pozycjonowanie i SEO w Chicago?

W przeciągu blisko 20 lat działalności na amerykańskim rynku wykonaliśmy setki stron internetowych dla takich klientów jak Coca-Cola, Smithfield, Starbucks czy Tyson. Faktem jest żeby promować największe światowe marki potrzebni są najlepsi ludzie z ogromną wiedzą (99% załogi stanowią amerykanie). Do Państwa dyspozycji mamy najwyższej klasy fachowców. Ekspertów od marketingu online, analiz, research, designerów, copywriterów, programistów. Wszystkie projekty stron www jak i cały marketing wykonywane są w USA.

Projektowane przez nas strony internetowe są przyjazne dla użytkowników, czytelne, przejrzyste i nie szablonowe. Nie znajdziesz na nich literówek w pisowni ani spamujacych podstron konkurencji.

Wszystkie nasze strony dopasowują się do urządzenia na jakim są oglądane, więc wyglądają świetnie na telefonach, tabletach, laptopach czy stacjonarnych komputerach.

Jako firma SEO w Chicago zdajemy sobie sprawę z wyzwań, przed którymi stoją firmy, aby zyskać rozpoznawalność swoich stron internetowych w sieci. Dlatego oferujemy szereg kompleksowych usług SEO w Chicago, które pomagają firmom zwiększyć swoją widoczność online i dotrzeć do docelowej grupy odbiorców.

Jedną z głównych zalet współpracy z naszą firmą SEO w Chicago jest to, że śledzimy najnowsze trendy i najlepsze praktyki w dziedzinie web design, UX/UI czy SEO. Zdajemy sobie sprawę, że algorytmy wyszukiwarek ciągle się zmieniają, dlatego nieustannie badamy i doskonalimy nasze usługi tworzenie stron www, pozycjonowanie i SEO w Chicago, aby zapewnić naszym klientom najbardziej efektywne strategie.

Niezależnie od tego, czy jesteś małą firmą na początku swojej drogi, czy dużym przedsiębiorstwem dążącym do poprawy swojej obecności online, nasza firma Ci osiągnąć Twoje cele. Jesteśmy skoncentrowani na świadczeniu wysokiej jakości rozwiązań, które przyciągają ruch na Twoją stronę, zwiększają widoczność online i ostatecznie pomagają rozwijać Twój biznes.

Nie czekaj dłużej i zamów stronę internetową i skuteczna reklamę w Internecie w firmie Wizerunek w Sieci.
Telefon do firmy 773 814 2992

Czy możecie stworzyć i zoptymalizować www dla naszej firmy w New York?

Firma Wizerunek w Sieci jest agencją córką (a raczej córeczką jednej z największych w USA firm marketingowych z siedzibami w Elmhurst Illinois, ale także w Kalifornii i na Florydzie. Działamy globalnie na terenie całych Stanów Zjednoczonych wspierając biznesy każdej wielkości i z każdym budżetem.

Oczywiście z przyjemnością wykonamy wam doskonałą stronę internetową. Tworzone przez nas strony są funkcjonalne, przyjazne użytkownikowi, intuicyjne w obsłudze i budują profesjonalny wizerunek firmy bądź osoby, zachęcając tym samym do skorzystania z prezentowanej oferty.

Gwarantujemy wykonanie strony www nowocześnie, świeżo, niebanalnie bazując na najnowszych systemach zarządzania treścią (fachowo nazywanych CMS) dzięki czemu każda osoba jest w stanie uaktualnić treści na stronie, nawet bez większych umiejętności informatycznych.

Zapewniamy również stałą opiekę nad wykonaną witryną. Posiadanie strony internetowej to jeszcze nie wszystko, należy dodatkowo odpowiednio o nią zadbać, jak również o jej pozycje w wyszukiwarkach. W funkcjonowaniu dziś na rynku jako firma, priorytetową sprawą jest samo posiadanie strony internetowej. W oczach klientów wizerunek prowadzonej działalności wypada znacznie korzystniej. Firma, która nie posiada strony internetowej, każdego dnia traci swoje szanse na dotarcie do ogromnej grupy odbiorców. Nie zmarnuj tej szansy i Ty, skontaktuj się z nami. Zapewniamy, że nasza współpraca będzie owocna i zawsze będziemy o krok dalej niż nasi konkurenci.


Kompleksowo zajmujemy się też waszym marketingiem cyfrowym i optymalizujemy nową stronę www na potrzeby wyszukiwarek (SEO).

Zapewniamy pomoc przedsiębiorstwom w zwiększaniu widoczności online, przyciąganiu większej liczby użytkowników na ich strony internetowe oraz zwiększaniu zwrotu z inwestycji. Jako wiodąca firma tworząca strony internetowe i pozycjonowanie www w Nowym Jorku oferujemy szeroki zakres usług SEO, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.


Podsumowując, Wizerunek w Sieci kompleksowo zajmie się nie tylko tworzeniem Waszej nowej storn www w Nowym Jorku ale też zobowiązana jest do świadczenia wysokiej jakości usług SEO, które przynoszą mierzalne rezultaty dla naszych klientów. Nieustannie śledzimy najnowsze trendy i najlepsze praktyki w dziedzinie SEO

Jak długo muszę czekać na efekty SEO pozycjonowania?
Klienci oczekują, że w odpowiedzi na to pytanie zostanie im podana konkretna liczba dni czy miesięcy. Niestety, odpowiedź nie jest tak prosta, ponieważ, aby osiągnąć efekt musimy pokonać wiele czynników, na które niekiedy nie mamy wpływu. Pozycjonowanie to długotrwały proces, który prędzej czy później przyniesie zadowalający efekt. Jednak, jeśli cechuje Cię niecierpliwość to dobrym rozwiązaniem może okazać się kampania Google Ads. Jest to forma reklamy, dzięki której Twoja strona internetowa pojawia się natychmiast na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Masz firmę? Chcesz mocno wejść na amerykański rynek? Mieć więcej telefonów z zapytaniami do Twojego biznesu? Chcesz mieć więcej klietów, sprzedawać więcej i zarabiać więcej? Pomoże Ci w tym firma Wizerunek w Sieci.com Dzięki nim Polonia w USA ma szansę dotrzeć z ogromną siłą do amerykańskich konsumentów. Telefon do firmy: 773 -814-2992
Jaki jest zakres usług waszej firmy?

W firmie Wizerunek w Sieci "dotykamy" każdej ze sfer aktywności online.

  1. Tworzymy responsywne  strony WWW, sklepy online ecommerce, aplikacji mobilne.
  2. Robimy audyt i optymalizację  stron WWW.  Czyli przekształcamy je tak, aby były przyjazne dla wyszukiwarek internetowych. Wprowadzamy poprawki do kodu strony oraz redagujemy i zmodyfikujemy teksty na stronie pod kątem słów kluczowych (SEO copywriting).
  3. Pozycjonujemy strony www, aby witryna osiągnęła najlepsze wyniki w wyszukiwarkach internetowych, zwłaszcza w Google ale tez Bing i Yahoo
  4. Prowadzimy działania kreujące e-wizerunek w Internecie, owocujące postrzeganiem Państwa  firmy jako profesjonalnej i godnej zaufania. Wizerunek ten budujemy poprzez tworzenie dobrych opinii o waszej działalności, nadawanie tej ofercie cech pożądanych w danym regionie i dostosowywaniu przekazu do specyfiki Twojego klienta.  ( recenzje content marketing, Marketing szeptany, Microblogi, poradniki czy eksperckie artykuły dla danej branży)
  5. Poprowadzenie kampanii reklamowej Twojej firmy (Google Ads i remarketing), doradztwo i wybór źródeł efektywnej reklamy, tak aby osiągnąć najlepsze rezultaty przy najniższych możliwych nakładach finansowych.
  6. Prowadzimy konta socjalne pod kątem PR (Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest etc. )
  7. Tworzymy materiały graficzne i multimedialne prezentujące Wasze firmy (infografiki, video grafiki, banery reklamowe na strony promujące)zdjęcia produktowe, video filmowanie, filmowanie z drona i multimedialne prezentacje

Po pełną ofertę firmy proszę odwiedzić nasza stronę
https://wizerunekwsieci.com/oferta/

Czego mogę oczekiwać po współpracy z Waszą agencją "robiącą" strony www w USA?

Cześć! Ciekawi Cię, czym zajmuje się Wizerunek w Siec? W skrócie, załoga firmy Wizerunek w Sieci jest certyfikowaną przez Google Wszystkie strony www jak i marketing online Tworzymy zgodnie z obecnymi standardami i zaleceniami wyszukiwarek.

Jako wiodąca agencja SEO w Illinois, przyjmujemy unikalne podejście do SEO. Współpracujemy ściśle z każdym klientem, opracowując strategie SEO dostosowane do indywidualnych potrzeb. Najpierw analizujemy Twoją stronę oraz strony konkurencji, aby zidentyfikować obszary do poprawy. Następnie pracujemy nad skutecznymi strategiami SEO, które pomogą Ci osiągnąć wyższe pozycje na stronach wyników wyszukiwania (SERP).

W naszej agencji SEO w Chicago oferujemy szeroki zakres usług SEO, takich jak badanie słów kluczowych, optymalizacja na stronie, optymalizacja poza stroną, marketing treści oraz lokalne SEO. Świadczymy nawet usługi projektowania i tworzenia stron internetowych, aby zapewnić naszym klientom strony przyjazne dla użytkowników i zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek.

Ogólnie rzecz biorąc, nasza agencja marketingu online w Illinois koncentruje się na pomaganiu firmom odnosić sukcesy w Internecie. Nieustannie śledzimy najnowsze trendy i najlepsze praktyki SEO, aby zapewnić najwyższą jakość usług Polonii w USA. Jeśli więc chcesz zwiększyć swoją obecność online, skontaktuj się z nami, a stworzymy razem marketingową magię!

Wszystkim potencjalnym klientom oferujmy bezpłatny audyt strony www oraz analizę konkurencji.

Zadzwoń i dowiedz się więcej (773) 814 2992

Czym są responsywne strony www ?
Strony responsywne nie są już nowością, właściwie jest to już standard (od kwietnia 2015) Strony określane mianiem responsywnych same dostosowują się do rozdzielczości urządzenia, na którym są przeglądane, niezależnie czy jest to komputer, urządzenie mobilne, telefon iPad czy telewizor. Jeśli Państwa strona źle się wyświetla na urządzeniach mobilnych to jest to czerwone światło dla Waszego biznesu ponieważ już dziś ponad 70% użytkowników Internetu szuka informacji w sieci przy pomocy urządzeń mobilnych. Jeśli Wasza strona źle się wyświetla na telefonie to proszę do nas zadzwonić.Chętnie to poprawimy.
Kto powinien zainteresować się marketingiem online?
Każda firma, działalność, instytucja czy osoba prywatna chcąca zaistnieć "w necie". Dla każdego kto zajmuje się biznesem, dla kogo ważny jest zarobek i pozyskanie klienta. Spotykam się na polonijnym rynku z trzema typami podeścia do promocji online. - pierwsza grupa rozumie siłe jaką daje Internet i chętnie korzysta z naszych usług. - druga grupa potrzebuje wsparcia “od czasu do czasu” np kontraktorzy, serwisy sprzątające czy wszędzie tam gdzie jest chwilowy zastój – I wtedy świetnie sprawdzają się kampanie linków sponsorowanych tzw. Google Ads - trzecia grupa to firmy sceptyczne które twierdzą że nie “nie potrzebuję więcej klientów lub mają ich z polecenia” - ta grupa często nie buduje swojej marki w internecine. Uważam że jest to wielki błąd. Należy budować portfolio firmy i wykorzystywać je wtedy kiedy będzie chudszy czas… rozwijać stronę www, socjalne profile firmy itd. Każda firma powinna posiadać przemyślaną strategię marketingową, która będzie wspierała proces sprzedaży oraz budowy jej silnej marki. Tylko odpowiednia promocja może zapewnić stały rozwój i przetrwanie na konkurującym rynku.
Czy marketing online jest skuteczną formą reklamy?
Absolutnie i nie zaprzeczalne marketing online to dziś najskuteczniejsza formą reklamy. Drodzy Państwo dziś 4.7 mld ludzi używa internetu Atrakcyjność Sieci to nie tylko niezliczona liczba potencjalnych klientów. Internet to natychmiastowe dotarcie do klienta, czyli szybkość przekazu. Kolejnym ogromnym walorem Sieci jest też oszczędność – nie musimy przeznaczać zawrotnych sum na kampanie reklamowe, jak to było w przypadku tradycyjnych mediów, szczególnie na rynku amerykańskim, takich jak telewizja, radio czy prasa.
Jakie są efekty marketingu online i pozycjonowania www?
Podam kilka przykładów, efektów naszej pracy, marketingu online i tak - firma plumber (hydraulk) – 6000% (to nie jest pomyłka) wzrostu organicznego wyszukiwania strony w ciągu naszej 3 letniej współpracy - firma HVAC – 400% wzrostu organicznego wyszukiwania strony w ciągu naszej 7 miesięcznej współpracy - firma sprzątająca – cleaning service – 91% zwiększenia liczby bezpośrednich telefonów po 3 miesiącach współpracy. - Dentysta 255% wzrostu ilości telefonów po 6 miesiącach współpracy. Wymienine efekty współpracy są, często długoterminowe: Długoterminowej z dwóch powodów, samo pozycjonowanie to proces który potrzebuje minimum 3 miesięcy lub więcej, a drugi powód to klienci kochaja wyniki jakie z nami osiągaja i chcą się dalej rozwijać. Proszę pamiętać, że dziś wszystko da się zmierzyć, każdą aktywność użytkownika, każde kliknięcie na link strony, każdy telefon… naszym klientom dostarczamy dokładne miesięczne statystyki i analizy, które wizualizują sukces marketingu.
Ile kosztuje stworzenie strony internetowej w firmie Wizerunek w Sieci?
Przez blisko 20 lat w branży stworzyliśmy ponad 1500 stron internetowych. Możemy je robić szybko i nie drogo, ponieważ mamy świetnych designerów, programistów i najlepszy software w jednym budynku. I tak nowoczesne, szybkie, responsywne i do tego w pełni edytowalne (CMS) strony www zaczynają się u nas już od $450 (są to tak zwane landing pages) Sklepy online już od $800 Oczywiście każdego klienta rozpatrujemy indywidualnie, doradzamy i dopasowujemy stronę do potrzeb i wymagań klienta.
Jakie są koszta pozycjonowania strony ?
Nawet najlepsze usługi czy produkty nie wskórają za wiele, jeśli nie będą widoczne w wynikach wyszukiwarki… Ponieważ mamy doświadczenie tak z małymi jak i z dużymi budżetami na marketing online. I chyba nie ma branży nad którą do tej pory się nie pochylaliśmy... A ceny mamy bardzo konkurencyjne I tak: Kampanie reklamowe online Google Adwords przygotowujemy za jedyne $350 Pozycjonowanie Lokalne Google My Business (promocja na rynku lokalnym) $200 Pozycjonowanie Globalne (Google, Bing, Yahoo) – organiczne wyniki wyszukiwania - już od $300 Chciałbym jeszcze dodać że w firmie Wizerunek w Sieci mamy elastyczne zasady wsółpracy i nie zobowązani jesteście Państwo żadnymi kontraktami.
Zapytaj o Pozycjonowanie Lokalne

Znajdźmy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.