Pozycjonowanie Globalne Stron WWW

Dzięki umiejętnemu pozycjonowaniu strony internetowej Twojej firmy przez nas, znajdzie się ona na czołowych miejscach w wynikach wyszukiwarki Google. Dzięki temu Twoja oferta będzie dostępna dla wielu tysięcy potencjalnych klientów. Nie ma lepszej reklamy internetowej niż wysoka pozycja w wyszukiwarce internetowej.

Na czym polega pozycjonowanie strony?

Pozycjonowanie to skomplikowany proces za pomocą którego trzeba "przekonać" wyszukiwarkę Google, że strona klienta jest bardzo wartościowa i dlatego warto umieścić ją wysoko w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie to nie płatna reklama, w której płaci się za miejsce jak w gazecie i na następny dzień drukowane jest ogłoszenie. Aby osiągnąć wynik w pierwszej dziesiątce trzeba poczekać od kilku dni do kilku miesięcy (w zależności od trudności fraz).

Wyniki wyszukiwania są niezależne i ustalane przez skomplikowany algorytm. Dlatego w pozycjonowaniu nie można na 100% określić miejsca na którym strona wyświetlana będzie w wynikach wyszukiwania. Klasyfikacja wartości stron przez Google ulega ciągłym zmianom, dlatego strona nie będzie wyświetlana na jednym i tym samym miejscu przez np. kilka lat. Wyniki Google zmieniają się dynamicznie i mogą być inne każdego dnia. Dlatego tak ważny jest ciągły proces pozycjonowania i dbanie o wysoką pozycje strony.Jakie korzyści daje pozycjonowanie globalne stron www?
  • budowanie siły marki
  • wzrost rozpoznawalności
  • zwiększenie zysków
  • rozwój firmy
  • niski koszt pozyskania klientów z całego Świata
Promocja strony internetowej w wynikach naturalnych(organicznych) jest ściśle związana z pozycjonowaniem i optymalizacją witryn internetowych. W odróżnieniu od reklamy płatnej wyszukiwarki nie pobierają opłat za umieszczenie odnośnika do strony w tej części rankingu. Pozycjonowanie jest to proces, którego celem jest poprawa widoczności strony w wynikach wyszukiwarki na konkretne słowa kluczowe. Zabieg ten łączy się bezpośrednio z optymalizacją strony czyli budowaniem wartościowej treści witryny zgodnej ze standardami internetowymi. Wszystkie te czynności mają umożliwić lepsze czytanie jej przez robota indeksującego strony dla wyszukiwarek. W samej wyszukiwarce Google pozycja strony w rankingu zależy przynajmniej od kilkuset czynników.

Najważniejsze czynniki rankingowe
Dwa podstawowe, które najmocniej wpływają na pozycjonowaną stronę to: liczba odnośników (ang. link popularity) oraz zawartość witryny (ang. content). Pozycja strony w wynikach zależy od liczby odsyłaczy (linków) prowadzących do strony rankingowanej. Bardzo ważna jest jakość strony, z której pochodzi odnośnik. Powinna być powiązana tematycznie ze stroną pozycjonowaną oraz sama dobrze wypromowana w wyszukiwarkach. Zawartość witryny powinna być bogata w słowa kluczowe oraz informacje o dziedzinie, która jest reklamowana. Interesująca, odpowiednia i unikalna treść nie tylko przyciągnie uwagę internatów ale również i roboty wyszukiwarek przeglądające sieć.

Jak rozliczane są kampanie globalne SEO
Wiedza na temat stosowanych algorytmów w wyszukiwarkach, również zagranicznych jest objęta ścisłą tajemnicą. Agencja Wizerunek w Sieci od lat zajmujące się pozycjonowaniem firmowych serwisów SEO (ang. search engine optimization). Pozycjonowanie firmowej strony jest procesem ciągłym, gdyż zdobytą pozycję trzeba utrzymać i regularnie monitorować. Stawki cenowe uzależnione są od liczby konkurencyjnych serwisów promujących się na te same słowa kluczowe. Im jest ich więcej, tym bardzie złożonym oraz droższym procesem jest zdobycie wyższej pozycji.